Lords of the Fallen na konferencji otwarcia gamescomu

Mocny polski akcent podczas Gamescom Opening Night Live.

Konferencja otwierająca największe targi gier na świecie to wyjątkowa okazja do zaprezentowania się bardzo szerokiej publiczności. Skorzystała z niej ekipa Hexworks (wewnętrzne studio CI Games), która miała okazję pokazać zwiastun fabularny z Lords of the Fallen. Jednakże wydawca postanowił opublikować jego wydłużoną wersję, której nie zobaczyli uczestnicy otwarcia gamescomu. Zawiera minutę dodatkowych materiałów z wyczekiwanego RPG akcji osadzonego w mrocznym świecie fantasy.

Lords of the Fallen będzie jedną z kilkudziesięciu polskich produkcji, które prezentowane będą na targach gamescom. Twórcy zapowiedzieli, że osoby odwiedzające hale w Kolonii, jako jedne z pierwszych na świecie, będą mogły zobaczyć obszerny fragment nieprezentowanego dotychczas obszaru. Przybliżony zostanie też mechanizm podwójnego świata, będzie także sporo różnorodnej walki.

Lords of the Fallen będzie miał premierę 13 października. Gra studia Hexworks trafi na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Przy okazji kilka dni temu portal IGN wrzucił swój materiał z Lords of the Fallen. Jest to ponad 13 minut czystej rozgrywki z początkowego etapu gry.