Liberated: Pecety uwolnią grę od ograniczeń Switcha

Rewolucja ogarnie nowe terytorium już za chwilę.

Premierowe wydanie tytułu Atomic Wolf podzieliło krytyków – wersja na Switchu zgarnęła i „czwórki”, i „dziewiątki”. Dziś, przy dwudziestu sześciu głosach ze strony prasy branżowej, średnia ocen wynosi 59%. Teraz czas dowiedzieć się, jak na przedstawioną w czerni i bieli rewolucję reagują posiadacze komputerów osobistych. Liberated trafi na pecety już w lipcu, niosąc zestaw usprawnień w porównaniu z wersją na „Pstryczka”.

O rychłej premierze dowiedzieliśmy się dzięki zwiastunowi opublikowanemu w ramach wydarzenia Guerrilla Collective:

Wersja pecetowa doda m.in. obsługę wysokich rozdzielczości (4K i więcej), lepszej jakości tekstury i oświetlenie. To miłe, choć akurat oprawa, zwłaszcza fragmenty „komiksowe”, są w Liberated powszechnie chwalone – sprzeczne są natomiast opinie nt. jakości fabuły oraz wykonania fragmentów „strzelanych”. Aktualizacja wprowadzi także pełny angielskojęzyczny dubbing. Próbkę otrzymaliśmy podczas Future Games Show:

Liberated trafi na Steama (gdzie znajdziecie demo), GOG.com, do usługi GeForce Now oraz na Humble Bundle. Po premierze wersji pecetowej nowości pojawią się na Switchu w ramach bezpłatnej aktualizacji.