Kierunek: Chiny! – Ruszyły zapisy na konsultacje w listopadzie

„Jest o co walczyć, w przypadku niektórych tytułów konsumenci z Państwa Środka zapewniają nawet kilkadziesiąt procent ogólnej sprzedaży!” – czytamy w formularzu zgłoszeniowym… ale <<jak>> walczyć?

Odpowiedzi dostarczy niezawodny Damian Jaśkowski, którego krótki biogram załączamy poniżej:

Damian Jaśkowski
Tłumacz języka chińskiego i ekspert ds. chińskiego rynku gier. Przez ostatnie lata kierował pracą referatu ds. programowych w Instytucie Polskim – Wydziale Kultury Ambasady RP w Pekinie, w którym równocześnie pełnił funkcję eksperta ds. gier. Obecnie koordynator ds. rynku chińskiego fundacji Indie Games Polska i konsultant ds. Chin dla wielu polskich firm z branży gamingowej. Autor licznych inicjatyw umacniających pozycję polskiego gamedevu w Państwie Środka, prelegent polskich i chińskich konferencji gamingowych (m.in. GMGC Beijing, Belt & Road Forum, GDC w Poznaniu), autor Raportu nt. możliwości ekspansji polskich producentów gier na chiński rynek.

Konsultacje są bezpłatne, standardowo trwają do 60 minut (choć ich czas może ulec zmianie). Zapisać możecie się na nie za pośrednictwem tego formularza.