Jujubee ogłasza plany wydawnicze

Twórcy Kurska, Realpolitiks i Deep Diving Simulator zapowiadają plany na przyszłość.

Jujubee zapowiedziało kilka gier, które planuje wydać w nadchodzących miesiącach. Znaczna ich część obraca się wokół Deep Diving Simulator – w trzecim kwartale 2019 roku ukaże się wersja VR wydanej w maju produkcji o nurkowaniu, a podstawowa wersja gry doczeka się w tym samym czasie płatnego DLC. Jujubee planuje także przeniesienie gry na konsole, wprowadzając ją w czwartym kwartale 2019 na Nintendo Switch, Playstation 4 i Xbox One.

Studio poszukuje także zewnętrznego partnera, by przygotować konwersję gry Kursk na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i platformy wirtualnej rzeczywistości na PC. Póki co nie ma w tej kwestii żadnych sprecyzowanych planów.

PlayStation 4 i Xbox One zobaczą w także w drugiej połowie roku Realpolitiks – grę strategiczną studia wydaną w 2017 roku. W planach jest także kontynuacja – Realpolitiks 2 – którą wyda 1C Publishing EU.

Jujubee przygotowuje także drugą grę strategiczną, która ma ukazać się pod nazwą Dark Moon w pierwszym kwartale 2020 na PC, a później na innych platformach. Ostatnim zapowiedzianym tytułem jest wyścigowe Flashout 3 na PC, Maca, PlayStation 4 i Xbox one, jednak poza datą premiery zaplanowaną na rok 2020 o produkcji nie wiadomo nic.