Interastra: T-Bull wciąż czeka na hit

Kosmiczny survival nie zrobił furory… delikatnie mówiąc.

Zapowiedziana w marcu ubiegłego roku gra zadebiutowała dziś we wczesnym dostępie. Na eksplorację kosmosu zdecydowało się jednak niewielu; tytuł ogrywa jednocześnie kilku-kilkunastu odbiorców.

Na Steamie wystawili oni jednocyfrową liczbę recenzji, trudno więc wyrokować, na ile build się spodobał. Przypomnijmy jednak, że spółka obiecała nam kilka planet o zmiennych warunkach pogodowych, crafting, możliwość wystrzeliwania rakiet kosmicznych, mechanizmy związane z przetrwaniem oraz garść łamigłówek.

Galaktyczna wyprawa otrzymała także stosowny do okazji zwiastun.

A choć Interastrze daleko do frekwencyjnego sukcesu, wrocławski producent gra na kilku fortepianach. Dotychczas przeniósł on na pecety tytuły, które opracował z myślą o urządzeniach mobilnych (m.in. fabularyzowaną karciankę InfiniteCorp i Tank Battle Heroes). Zapowiedział również 10 symulatorów (Birding Simulator, Chop Chop Simulator, Emergency Road Services Simulator, Illegal Transporter Simulator, Car Scrapyard Simulator, Coffee Bar Renovator, Outlaw Driver Simulator, Fitness Center Renovator, Post Industrial Renovator oraz Hospital Renovator). Żaden z nich nie ma jednak daty premiery, nie wiemy też, jak wiele z nich faktycznie znajduje się w produkcji.