Ghostrunner 2 z datą premiery

Najnowsze gra studia One More Level zadebiutuje za dwa miesiące.

Z okazji ujawnienia daty premiery – 26 października 2023 roku – twórcy zaprezentowali nowy, wypełniony akcją i dynamiczną muzyką trailer. Jak widać, Kult Sztucznej Inteligencji urósł w siłę, więc Jack będzie miał ręce pełne roboty. Pojawią się „starcia w dużej skali”, walka na futurystycznym motocyklu, odświeżony system postępu, nowy system blokowania i perfekcyjnego parowania. Tak jak w pierwowzorze, gra będzie szybka i wymagająca nie lada zręczności.

Ghostrunner 2 jest już dostępny w przedsprzedaży, a jedna z edycji zawiera 48-godzinny, wczesny dostęp do gry. Podstawowa wersja będzie kosztować 179 zł, a kupując przed premierą gracze otrzymają Pakiet Tradycyjnej Katany zawierający skórki miecza i rękawic. Deluxe Edition to wydatek w wysokości 229 zł. Tu w bonusie jest wszystko co w podstawce oraz dodatkowe skórki i spersonalizowany hologram rękawicy, który wyświetlają nick gracza. Na koniec najdroższa edycja – Brutal za 319 zł. To w niej znajduje się wczesny dostęp do gry (od 24 października), ale także Przepustkę Sezonową (z nowym Trybem Gry oraz 4. pakietami zasobów), animowaną skórkę broni i rękawic oraz skórkę motocykla.

Pierwsza część Ghostrunnera sprzedała się w liczbie ponad 1,6 miliona kopii (dane z maja 2022 roku). Gra wyszła na PC i wszystkich konsolach.

Kontynuacja, Ghostrunner 2, trafi na PC (Steam, Epic Games Store i GOG), PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Gra będzie jedną z kilkudziesięciu polskich produkcji, które prezentowane będą na targach gamescom.