Gamedec chwali się ocenami, poprawkami i nowym (?) demem

Detektyw załatał płaszcz. Co więcej: znalazł się o krok bliżej debiutu na konsolach.

Co prawda na edycję na Switcha, fabularne DLC i „częściowy dubbing” zaczekamy do przyszłego roku, ale katowiczanie z Anshar Studios i tak mieli pełne ręce roboty. Aktualizacja, która pojawi się na Steamie i GOG-u już 24 listopada doda do builda wsparcie dla pada, zawartość stworzoną we współpracy ze społecznością (plakaty, graffiti, nagrania poczty głosowej) oraz ponad 100 poprawek (dotkną one zarówno scenariusza, rozgrywki, jak i lokalizacji).

Ponadto możemy liczyć na „nowe demo”… acz na czym ta „nowość” ma polegać – nie wiadomo (prasówka sugeruje bowiem, że ponownie zawitamy do doskonale już znanego świata Twisted and Perverted).

Autorzy i autorki wykorzystali ogłoszenie, by pochwalić się nagrodami zdobytymi podczas Gamescomu, Unreal Engine Dev Contest czy Digital Dragons oraz reakcjami mediów branżowych (z kronikarskiego obowiązku przypomnijmy jednak, że te wcale nie były jednoznaczne).

Również 24 listopada kupimy Gamedeca ze sporą (sięgającą 20%) zniżką, na Steamie pojawią się ponadto gamedecowe karty, tła, naklejki, avatary i emotikony. W przyszłości audytorium produkcji ma zaś poszerzyć nie tylko edycja na konsole Nintendo, ale także azjatyckie lokalizacje (koreańska, japońska i chińska).

Korzystając z okazji: gorąco polecamy nasz świeżutki podcast, podczas którego Łukasz Hacura opowiada o panujących w Polsce „kulcie sukcesu” i „kulturze porażki”.