Telefrag VR

Data wydania:
19/07/2019
Platformy:
HTC Vive Oculus Rift PS VR
Producent:
Wydawca:
Więcej informacji:
Opis Gry:

Witaj w alternatywnej rzeczywistości, w której Imperium Rzymskie nie tylko nigdy nie upadło, ale rozszerzyło swoją strefę wpływów poza Ziemię, opanowując znaczną część przestrzeni kosmicznej. Systematyczny podbój nowych cywilizacji i ras oraz dynamiczny rozwój nieznanych dotąd technologii, zapoczątkował nową erę bitew gladiatorów.

Wielkie Gry. Tak Rzymianie przyszłości nazwali piekielnie dynamiczne walki gladiatorów z całego Imperium, walczących na specjalnie do tego celu zaprojektowanych arenach i wyposażonych w zestaw morderczych, ceremonialnych broni. Oręż każdego z wojowników został szczegółowo zaprojektowany nie tylko po to, aby zabijać, ale przede wszystkim po to, żeby zadawać możliwie jak największe obrażenia. Wszystko ku uciesze obserwującej cały zabójczy spektakl rzymskiej widowni.

Pojedynki PvP w Telefrag VR będą wymagały od Ciebie zarówno dobrej znajomości areny, na której przyjdzie Ci walczyć, jak również sprytnego korzystania z uników i teleportacji, żeby zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Pamiętaj jednak, że w tej grze nie chodzi wyłącznie o unikanie starcia. Ostatecznie jest powód, dla którego jej tytuł to Telefrag VR. W trakcie walki wielokrotnie dojdzie do sytuacji, w której będziesz się uginał pod ciągłym obstrzałem, albo staniesz twarzą w twarz z przeciwnikiem trzymającym lufę broni wycelowaną prosto w Twoją pierś. Paradoksalnie to właśnie wtedy będziesz miał największe szanse, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wystarczy, że zachowasz zimną krew, teleportujesz się dosłownie przechodząc przez ciało wroga, a potem będziesz z satysfakcją patrzył, jak na Twoich oczach, niedawny nieprzyjaciel zamienia się w organiczną miazgę.

Polując na wrogów z dystansu otrzymasz do dyspozycji szeroki wachlarz broni. Od klasyków gatunku, po jedyne w swoim rodzaju „zabawki”, na widok których zaświecą się oczy każdego fana strzelanek. Jeśli natomiast postawisz na taktykę, spryt i strategię, będziesz musiał pamiętać o właściwym dobieraniu poszczególnych zestawów uzbrojenia, zależnie od tego, z jakim wrogiem przyjdzie Ci się mierzyć, bo jedne mogą być bardziej zabójcze w skutkach od innych.

Wszystkim fanom dominacji ostatecznej Telefrag VR zaoferuje Tryb Areny, w którym przeciwnicy będą walczyć 1 na 1, a ostatecznym zwycięzcą będzie ten z futurystycznych gladiatorów, który wyjdzie żywy z pięciu kolejnych starć.

Grę znajdziesz tutaj:
Steam