Realpolitiks: New Power

Data wydania:
12/06/2020
Platformy:
XOne
Producent:
Więcej informacji:
Opis Gry:

W “Realpolitiks” rozgrywka koncentruje się na zarządzaniu państwem w XXI wieku i na podejmowaniu decyzji strategicznych i politycznych w skali makro. Gracz może zarządzać dowolną nacją i poprzez uczestnictwo w światowej polityce i międzynarodowych interesach ma za zadanie zapewnić dobrobyt swoim obywatelom.

Gra będzie oferować między innymi takie aspekty zarządzania państwem jak: politykę wewnętrzną, zarządzanie gospodarką, dyplomację, konflikty zbrojne, szpiegostwo, misje czy zdarzenia losowe. Ponadto “Realpolitiks” umożliwi graczom reagowanie na wydarzenia historyczne i fikcyjne, które uatrakcyjnią rozgrywkę.

Realpolitiks to ambitna i poważną gra strategiczna, która pozwala graczom zmierzyć się z jasnymi i ciemnymi odcieniami władzy, jak i z wieloma pokusami – można osiągać swoje cele także w sposób cyniczny czy wątpliwy moralnie, tak jak się to dzieje w rzeczywistości. Umiejętności wywierania wpływu, smykałka do dyplomacji czy sprawność w wykorzystywaniu przewagi gospodarczej często pozwalają na osiągnięcie lepszych efektów niż np. angażowanie się w konflikty zbrojne. Tym samym gracz otrzymuje pełną swobodę w wymiarze moralnym i etycznym przy podejmowaniu decyzji i to tylko od niego będzie zależeć czy wybierze drogę na skróty, nie bacząc na konsekwencje społeczne swoich czynów.

Grę znajdziesz tutaj:
Microsoft Store