Game Industry Conference: 1on1 Mentoring

Uczestnicy GIC-a (start już za niecałe trzy tygodnie!) wezmą udział w drugiej odsłonie 1on1 Mentoring. To dobra okazja, by skonsultować swoje pomysły z ekspertami. 

Młodzi twórcy zyskają szansę, by spotkać się ze specjalnie dla nich wybranym (na podstawie przesłanych zgłoszeń) specjalistą z branży. To, jak wyglądać będzie takie spotkanie, w znacznej mierze ma zależeć od potrzeb samych zainteresowanych. Weterani doradzą im, jak zacząć pracę w gamedevie, lub czego się w takiej pracy wystrzegać, ocenią zaprezentowane pomysły lub zapewnią głębsze spojrzenie na funkcjonowanie branży. A wszystko to w kameralnej, przyjaznej atmosferze. 

Zeszłoroczna edycja przyciągnęła 31 chętnych i 16 ekspertów. W tym roku mentorami zostaną m.in. Konrad Czernik (art director, Flying Wild Hog), Marcin Przybyłowicz (kompozytor i reżyser udźwiękowienia, CD Projekt RED), Artur Ganszyniec (projektant, Different Tales), Leszek Godlewski (rendering engineer, EA DICE), Łukasz Chmielewski (senior quest & level designer, Techland) oraz Joanna Przybyłowicz (senior PR specialist, PR Outreach). Pamiętajcie jednak, że lista nie jest zamknięta! Formularz pozwala na zgłoszenie dowolnej tematyki, a organizatorzy dołożą starań, by znaleźć specjalistę odpowiedniego do Waszych potrzeb.

Aby wziąć udział w spotkaniu z mentorem należy wypełnić formularz rejestracyjny na tej stronie