More Than Just a Game: On the Road

Druga odsłona konferencji „More Than Just a Game: On the Road – Warsaw”

Jest to wyjątkowe wydarzenie o charakterze akademickim, przy którego organizacji jako Koło Naukowe Własności Intelektualnej „IP” WPiA UW mamy przyjemność współpracować w tym roku wraz z Centre for Commercial Law Studies uniwersytetu Queen Mary University of London oraz kancelariami prawnymi Rymarz Zdort Maruta i SSW Pragmatic Solutions.

„More Than Just a Game” odbywa się co roku w Londynie i porusza tematy będące połączeniem gier, rozrywki interaktywnej i prawa. „On the Road” to cykl uzupełniający, który jest organizowany w różnych miastach Europy, tym razem po raz drugi w Warszawie.

Konferencja odbędzie się 9 marca 2023 r. na Wydziale Historii Uniwersytetu Warszawskiego, w Sali Kolumnowej. Prelegentami będą prawnicy specjalizujący się w prawie nowych technologii i prawie własności intelektualnej, w tym eksperci z polskich studiów tworzących gry oraz przedstawiciele branży gier wideo. Skupią się na prawnych i kulturowych aspektach branży gier wideo i rozrywki interaktywnej, kwestiach społecznych, autonomii branży i regulacjach technologii. Będzie to także świetna okazja do integracji i wzajemnej wymiany poglądów między osobami na co dzień pracującymi w branży gamedeveloperskiej, studentami jak i po prostu wszystkimi zainteresowanymi.

Rejestracja
Wydarzenie na Facebooku