Game Industry Conference 2024

Największa w Europie konferencja profesjonalistów z branży gier. GIC oferuje wiele możliwości uczestnictwa, między innymi: 130+ wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych i roundtable, strefa wystawców B2B, system oraz strefa spotkań biznesowych, czy strefa rekrutacji Geek Careers, z polskimi jak i zagranicznymi studiami. Od kilku lat GIC obrasta również wydarzeniami towarzyszącymi, takimi jak koncerty muzyki z gier czy wieczorne eventy networkingowe, ale też summity: GameDev Industry Summiut, GIC Legal Summit i VR Summit.

Game Industry Conference to wydarzenie, na którym gromadzą się przedstawiciele z różnych dziedzin przemysłu gier komputerowych. Jest to nie tylko świetna okazja do networkingu i nawiązywania cennych kontaktów, ale także doskonała platforma do wymiany wiedzy, inspiracji oraz omawiania najnowszych trendów i technologii związanych z branżą.

Game Industry Conference co roku odbywa się w tym samym miejscu i czasie co Poznań Game Arena.

Te dwa wydarzenia to najlepsza okazja by poznać przedstawicieli polskiej branży gier. Polski GameDev to niemalże 500 studiów  z przeszło 15 000 pracowników tworzących gry. Doliczając usługi takie jak outsourcing, Q&A, lokalizacja, publishing i dystrybucja itc., liczby te należałoby podwoić.

Więcej informacji o konferencji: gic.gd