Doradztwo prawne: Ruszyły zapisy na sierpień!

Jak co miesiąc Fundacja Indie Games Polska zaprasza na bezpłatne konsultacje prawne.

Zastanawiasz się, czy umowa wydawnicza będzie dla ciebie korzystna? Masz wątpliwości odnośnie do prawa autorskiego? A może szukasz właściwego sposobu na organizację studia developerskiego?

Z tymi (i wieloma innymi) tematami mogą Ci pomóc prawnicy współpracujący z Fundacją Indie Games Polska, a więc…

Kamila Dulska
Prawnik specjalizujący się w prawie handlowym, ze szczególnym naciskiem na corporate governance i relacje inwestorskie. Świadczy usługi doradztwa prawnego i bieżącej obsługi, różnym podmiotom z branży gamedevu- od początkujących developerów i indyków, poprzez małe i średnie studia deweloperskie a na wydawcach kończąc. Uczestnik konferencji branżowych tj. GIC w 2017 i 2018 roku, Digital Dragons 2018, CGI 2017.

Adw. Michał Pękała, LL.M.
Adwokat specjalizujący się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów z sektora Game Dev. Michał specjalizuje się prawie autorskim, prawie znaków towarowych, ochronie danych osobowych, negocjowaniu umów wydawniczych, developmentowych, licencyjnych, body-leasing, itd. Michał doradza zarówno developerom, wydawcom i inwestorom, z polski i zagranicy. Stały doradca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w segmencie gier wideo. Stały uczestnik i speaker najważniejszych polskich konferencji: Digital Dragons, Mastering the Game, Pixel Connect, GIC.

Kacper Bańbura
Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w business developmencie. W 2019 roku ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz zdał egzamin zawodowy. Pracował m. in. w cdp.pl, Klabaterze oraz GOG.com, gdzie zajmował się bizdevem i pozyskiwaniem gier, (przez ostatni rok z biura w Los Angeles). Obecnie współwłaściciel better. gaming agency – agencji wpierającej twórców gier w PRze, prowadzeniu social media oraz poszukiwaniu wydawców.

Dodajmy, że eksperci i ekspertka przyjmują bądź zdalnie, bądź w siedzibie IGP-u (Marszałkowska 87/5, 00-683 Warszawa). Konsultacje są bezpłatne, standardowo trwają 30 minut (acz ich czas może ulec zmianie).

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym adresem.