Digital Dragons Academy: Rusza kolejna edycja

W gronie prelegentów znajdziemy przedstawicieli 11 bit studios, All in! Games, Anshar Studios, Reality Games, Roboto Global oraz Unreal Engine.

Słowem przypomnienia: Krakowski Park Technologiczny organizuje cykl wykładów, które w zamierzchłych, przedpandemicznych czasach odbywały się odpłatnie w Krakowie i we Wrocławiu, natomiast od niedawna można wysłuchać ich całkowicie za darmo, za pośrednictwem sieci.

Kolejne zajęcia mają trwać od listopada aż do kwietnia. Podzielono je na 12 wydarzeń, podczas których uczestnicy zapoznają się z tematyką biznesu i marketingu, kwestiami prawnymi i podatkowymi oraz zagadnieniami związanymi z projektowaniem, concept artem, grafiką 3D i podstawami Unreal Engine’u.

Zapisy ruszyły pod tym adresem. na pierwszy ogień pójdą Paulina Mech (All in! Games), która podpowie „Kim możesz zostać w branży gier?” oraz Sonia Wojciechowska, która zapozna uczestników z „ABC polskiej branży gier”. Zainteresowanych odsyłamy do facebookowej grupy Digital Dragons Academy. W tym miejscu znajdziecie natomiast nagrania z poprzednich edycji, a tutaj – stworzony przez KPT i Roboto kurs, który przygotowuje do pracy testera.