Cyberpunk 2077 wśród gier roku wybranych przez posiadaczy PS4

Marka PlayStation co roku wybiera najlepsze gry związane ze swoją platformą. Blisko milion graczy zagłosowało w przygotowanym przez Sony rankingu i jedną z wyróżnionych produkcji jest Cyberpunk 2077.

Gra studia CD Projekt RED startowała w kategorii „Najbardziej wyczekiwana gra”, a za przeciwników miała absolutnie topowe tytuły pokroju m.in. Final Fantasy VII Remake czy Ghost of Tsushima. Posiadacze konsol PlayStation swoimi głosami zdecydowali, że to właśnie Cyberpunk 2077 jest najbardziej wyczekiwaną przez nich grą w roku 2020. Zestawienie w tej kategorii prezentuje się następująco:

  • 1. Cyberpunk 2077
  • 2. Final Fantasy VII Remake
  • 3. Ghost of Tsushima
  • 4. Marvel’s Avengers
  • Wyróżnienia honorowe otrzymały: Persona 5: Royal, Elden Ring, Dragon Ball Z: Kakarot

Jest to kolejna tegoroczna nagroda dla Cyberpunka 2077, który przypomnijmy, będzie miał premierę 16 kwietnia 2020 r. Wcześniej otrzymał wyróżnienie Golden Joystick Awards oraz – co wyliczyli eksperci – był jedną z najpopularniejszych gier 2019 roku.

Pełne zestawienie PlayStation Blog’s Game of the Year 2019, w którym najwięcej nagród otrzymał Death Stranding, znajdziecie pod tym linkiem. Trwa też głosowanie na najlepsze gry dekady PlayStation, a wśród nich znajdują się takie polskie produkcje jak Superhot, Superhot VR i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Swoje typy można podać do 5 stycznia 2020 roku.