CD Projekt RED ogłasza prace nad trybem wieloosobowym w Cyberpunku 2077

Studio informowało wcześniej, że tryb jest projektowany, teraz rozpoczyna nabór dodatkowych pracowników do pracy nad rozgrywką wieloosobową.

CD Projekt RED ogłosił, że rozpoczął oficjalnie prace nad sieciowym komponentem Cyberpunka 2077. W miarę zbliżania się premiery wersji dla jednego gracza studio chce zacząć przygotowywać rozgrywkę sieciową, która zostanie dodana po wydaniu produkcji i fabularnych rozszerzeń do niej. O tym, że Cyberpunk 2077 zawierać będzie element sieciowy wiedzieliśmy już od pewnego czasu, jednak studio nie ujawniło dotychczas zbyt wielu informacji na jego temat.

Same ogłoszenia o pracę nie dają nam zbyt wiele dodatkowych informacji, poza tym, że zespół odpowiedzialny za ten element rozgrywki pracować będzie w biurach we Wrocławiu. Jego ostateczna forma wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak w nielicznych wzmiankach na temat trybu sieciowego studio przekonywało, że nie zamierza tworzyć kolejnej sieciowej strzelanki. Dla CD Projekt RED kluczową rolę odgrywają, według zapewnień przedstawicieli studia, imersja gracza i opowiadanie ciekawych historii, a wszelkie sugestie ze strony przedstawicieli studia wskazują, że i tym razem będą one w centrum uwagi.

Powiązane gry: