Call of Juarez: Gunslinger trafi na Switcha

Wydany w 2013 roku Call of Juarez: Gunslinger trafi także na Nintendo Switcha.

Świetnie oceniana strzelanina w klimatach dzikiego zachodu pierwotnie trafiła na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Po wielu latach marka Call of Juarez trafiła z powrotem pod skrzydła Techlandu, który postanowił wydać Gunslingera ponownie, na konsoli Nintendo.

Początkowo port był fanowskim projektem pracowników studia, który przekształcił się w oficjalną produkcję, która wykorzystuje możliwości Switcha – Motion Control i HD Rumble. W warstwie fabularnej, to nadal to samo Call of Juarez: Gunslinger, w którym gracz będzie mierzył się z najbardziej znanymi rewolwerowcami na Dzikim Zachodzie, takimi jak Billy the Kid, Pat Garrett czy Jesse James.

Od opuszczonych kopalni złota aż po brudne saloony, Call of Juarez: Gunslinger składa hołd legendom o Dzikim Zachodzie. Przeżyj pełną niebezpieczeństw przygodę jako nieustraszony łowca nagród ścigający najsłynniejszych złoczyńców. Zacierając granice między człowiekiem a legendą, ta opowieść odkryje nieznaną dotąd prawdę o wielu wydarzeniach z historii Starego Zachodu.

Premiera Call of Juarez: Gunslinger na Nintendo Switcha jest zaplanowana na 10 grudnia tego roku. Będzie go można nabyć w cenie 19,99 dolarów, czyli około 77 złotych.