All In! Games łączy się z Setanta S.A.

Spółka giełdowa przejmuje wydawcę gier, dotychczasowi akcjonariusze otrzymają 12,5% udziału w kapitale zakładowym po połączeniu.

Polski wydawca All In! Games wyceniony został przez niezależnego biegłego na 331 940 724,77 PLN, a kapitał Setanta S.A. wyceniono na 7 237 776,00 PLN. Połączeniu Setanta S.A. będzie działać pod nową nazwą – ALL IN! GAMES S.A., kontynuując obraną wcześniej przez wydawcę strategię.

„Połączenie z ALL IN! GAMES Sp. z o.o., będącą wydawnictwem na rynku gier komputerowych otworzy nowy rozdział w historii naszej Spółki. Co istotne, ma ono zostać przeprowadzone na bardzo korzystnych warunkach dla Setanty i jej akcjonariuszy. Branża gier komputerowych stanowi obecnie jeden z najszybciej rosnących rynków, a ALL IN! GAMES posiada unikalny model biznesowy, który dzięki obecności na rynku publicznym będzie mógł być realizowany z jeszcze większą efektywnością. Naszym celem jest zbudowanie silnego podmiotu w branży gier komputerowych z mocnymi fundamentami biznesowymi i organizacyjnymi.” – wyjaśnia January Ciszewski, Prezes Zarządu Spółki Setanta S.A (za Strefa Inwestorów)

Nowa spółka liczy, że obecność na giełdzie umożliwi jej szybki wzrost i zwiększenie inwestycji w produkcję gier i działania marketingowe powstających już produktów. W portfolio przejmowanego All In! Games znajduje się sporo dość zróżnicowanych tytułów, takich jak Tools Up!, Fort Triumph, Paradise Lost czy Metamorphosis.

Powiązane gry: