112 Operator: Kulsony na start!

Co działo się w czasach, gdy policja nie wlepiała mandatów za mycie samochodów i spacery?

Debiutujący właśnie 112 Operator przypomni nam ten klimat, ten luz. Jako operator linii alarmowej zmierzymy się z koniecznością wysłania radiowozu w miejsce wypadku samochodowego, posłania karetki do człowieka z zawałem serca i przekazania straży pożarnej informacji o niesfornym kociaku, co to umknął na drzewo i utknął na drzewie. A gdy już zejdziemy z słuchawki – wysłuchamy narzekań szefa i odbierzemy służbowe maile.

Strategia od Jutsu Games pozwoli nam zmierzyć się z klęskami żywiołowymi i kryzysami, na których kształt wpłyną pogoda, ruch drogowy i pora roku. Nieformalny sequel 911 Operator chce nas skusić garścią nowinek: mapami prawdziwych europejskich miast, przeprojektowanym trybem kampanii, zreformowaną mechaniką ognia, nowymi członkami zespołu i mocą graficznych niuansów. Autorzy chwalą się wręcz „25 razy większą skalą niż w 911 Operator”.

Część z ww. wspaniałości zapowiada zwiastun premierowy.

Dodajmy, że na Steamie tytuł zbiera bardzo pozytywne recenzje użytkowników (88% ze 161 ogółem) i że do 30 kwietnia możemy go kupić po korzystnej (-15%) zniżce. Zainteresowanych odsyłam do jego karty katalogowej.