Medieval Dynasty: Wczesnodostępny sukces gotów do premiery

Już teraz tytuł kupiło ponad 500 tys. graczy!

Triumf średniowiecznego survivalu był też pożądany, co niespodziewany. Łódzkie Render Cube nie przyzwyczaiło nas do komercyjnych sukcesów (dowodem niezbyt popularna ścigałka Monster League), tymczasem na chwilę po premierze w miks symulacji, strategii i RPG-a grało nawet 18,6 tys. ludzi jednocześnie, a wkrótce jego zbyt sięgnął pół miliona egzemplarzy! Nie dziwota, że studio kuje żelazo póki gorące; całkiem niedawno informowaliśmy o aktualizacji dodającej kowalstwo czy możliwość wchodzenia w związki oraz o pojawieniu się gry w Game Passie.

Zaprezentowany podczas Future Games Show zwiastun zdradza, że produkcja jest niemal gotowa do pełnoprawnego debiutu. Ten nastąpi już 23 września.

Edycja oznaczona numerkiem 1.0 ma poprawić organizację bandytów (ci będą mogli rozstawiać w świecie gry obozu), dodać do builda zielarstwo oraz nowe budynki.

Dodajmy, że niemiecki Toplitz (wydawca) zamierza kontynuować serię Dynasty, czego dowodem pokazane w kwietniu (…i przypomniane podczas E3) Wild West Dynasty od debiutantów z Virtual Magic Games.