„Komiks dla Pixela”: Ruszyła zbiórka

„Pixel” i Michał „Śledziu” Śledziński prezentują…

Ufam, że „Śledzia” nie trzeba naszym czytelnikom przedstawiać. Bydgoski rysownik i scenarzysta zasłynął serią „Osiedle swoboda” i – nieco później – „Wartościami rodzinnymi”, ma też na koncie współpracę z największymi pismami dla graczy w Polsce, m.in. „Secret Service” i „Światem Gier Komputerowych” (seria „Fido i Mel”).

Na wspieram.to ruszyła właśnie zbiórka na „Komiks dla Pixela”, a więc komiksowy album autobiograficzny, w którym Śledziński opisze sześć lat swojego życia (z perspektywy „gracza, artysty i ojca”). Wydawnictwo zostanie wydane w formie fizycznej i cyfrowej (PDF, ePub, Mobi) na przełomie listopada i grudnia.

Pieniądze możecie wpłacać pod tym adresem. Zbiórkowicze mogą liczyć nie tylko na egzemplarze komiksu, ale również gry (Liberated, Driftland: The Magic Revival) oraz prenumeratę „Pixela”.

Gdy piszę te słowa udało się zebrać ponad 18 tys. (cel zbiórki wynosi zaś 24 tys. zł). Autorzy ogłosili również cele dodatkowe.

>> 32000 PLN
Limitowany print o wymiarach 210 x 275 mm autorstwa Michała „Śledzia” Śledzińskiego z autografem i podziękowaniem za udział w kampanii dla każdego, kto zamówi nagrody za 50 PLN lub więcej.

>> 40000 PLN
Dodatkowa, premierowa historia autorstwa Śledzia. Zwiększamy objętość albumu do 92 stron

>> 45000 PLN

Komiks ukaże się w wysokiej jakości twardej oprawie.

>> 70000 PLN
Duża niespodzianka!