Green Hell i Drug Dealer Simulator rozbijają bank

Autorzy obu gier dorobili się na sprzedaży zieleni.

Ktokolwiek wpadł na pomysł, by dodać do Green Hella czteroosobową kooperację, zasłużył na podwyżkę. Co więcej: zapewne ma z czego ją dostać.

Jeszcze na początku kwietnia amazoński survival mógł się pochwalić zbytem na poziomie 400 tys. egzemplarzy. Raptem chwilę po wprowadzeniu co-opa liczba ta wzrosła do 580 tys., a dziś spółka podzieliła się zaktualizowanymi danymi (700 tys. sprzedanych kopii!). A, przypomnijmy, rezultat tytułu poprawią nadchodzące konwersje na PS4, XBO i Switcha oraz wersja na gogle rzeczywistości wirtualnej. Dodajmy, że gra zanotowała w tym miesiącu rekord równocześnie grających (niemal 20 tys. ludzi).

Lepiej niż nieźle radzi sobie również Drug Dealer Simulator od Byterunners Game Studio. W niespełna dwa tygodnie od premiery rozszedł się on w 100 tys. egzemplarzy, StamCharts podpowiada zaś, że maksymalnie grało w niego 7,520 odbiorców naraz.

Dodajmy, że obie produkcje cieszą się uznaniem użytkowników. Gdy piszę te słowa pierwsza ma na Steamie 85% pozytywnych recenzji (z ponad 11 tys. ogółem), a druga: 88% (z 3,2 tys. ogółem).