Ghostrunner wbiegnie na konsole nowej generacji. Ale jeszcze nie teraz

O grze studia One More Level (oraz 3D Realms i Slipgate Ironworks) pisaliśmy już wielokrotnie, a teraz jest okazja, by zrobić to ponownie.

Jak informują twórcy, cyberpunkowy FPP akcji trafi także na nową generację konsol. Podkreślają, że gra wyciska ostatnie soki z obecnych sprzętów, więc na PlayStation 5 i Xboksie Series X będzie wyglądać wręcz obłędnie. Dobra informacja jest taka, że każdy posiadacz kopii Ghostrunnera na PS4 i XOne, po zakupie kolejnej generacji sprzętu dostanie bezpłatną aktualizację do wyższej, next-genowej jakości.

Niestety datą premiery na PlayStation 5 i Xboksie Series X jest ogólnie rok 2021. Za to na aktualnej generacji wszystkich konsol i pecetach zagramy już 27 października.

Dzieło One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks to cyberpunkowa gra akcji, w której przemierzamy miasto-wieżę, w krwawy sposób wspinając się na jej szczyt, gdzie czeka tajemniczy Klucznik. Bohater nie tylko potrafi doskonale władać cyber-mieczem, ale w dodatku porusza się przy pomocy zaawansowanego parkouru i skutecznie używa spowolnienia czasu.