Gaming na Giełdzie VI: Znamy datę i szczegóły

Dziennikarze (m.in.) PolskiGamedev.pl, Polygamii i GRYOnline.pl poprowadzą panele o projektowaniu singla i multi, monetyzacji, walce z toksycznością i relacjach inwestorskich w czasie pandemii.

Za nami trzydzieści (!) czatów inwestorskich, dzięki którym poznaliśmy plany najważniejszych krajowych spółek. Dzięki „Gamingowi na giełdzie” dowiedzieliśmy się, że Klabater planuje sequele Crossroads Inn i Helliborne’a, poznaliśmy szczegóły na temat ekranizacji „Niezwyciężonego” Stanisława Lema, a prezes PlayWaya podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wishlist, prologów i „klonów” gier grupy, które rzekomo meldują się na Steamie coraz liczniej.

Puentą ciągu spotkań z przedstawicielami zarządów będzie dwudniowa konferencja, którą poprowadzą zarówno niżej podpisany, jak również Paweł Hekman (Polygamia.pl), dziennikarka ekonomiczna Agniesza Zaręba, inwestor Kamil Klinowski oraz Mariusz Klamra (GRYOnline.pl).

Szczegółowy harmonogram przedstawiamy poniżej.

Nazwiska gości poznamy już wkrótce. W tzw. międzyczasie polecamy wczytać się czaty inwestorskie (dostępne za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia), zapisać się na facebookowe wydarzenie oraz wypełnić ankietę. Dodajmy, że organizatorami „Gamingu na giełdzie” są agencja Strict Minds, Giełda Papierów Wartościowych, Polskigamedev.pl i StockWatch.pl.