Cyberpunk 2077 w mieszanym materiale z dwóch Xboksów

Ale jak to, nowe Night City Wire miało być w czwartek!

Wiecie, że nie lubimy zalewać was drobnymi informacjami na temat Cyberpunka 2077 – zwykle przygotowujemy materiał zbiorczy. Cóż jednak robić, gdy zewsząd słychać głosy, że pierwszym stuprocentowo next-genowym tytułem będzie właśnie Cyberpunk 2077? Polskie studio jest tego świadome i właśnie podzieliło się nagraniem z rozgrywki, na którym możemy zobaczyć Cyperpunka 2077 odpalonego na nowej konsoli Microsoftu. Materiał rozpoczyna się od zadania zatytułowanego „Automatic Love”, w którym obdarzona głosem żeńskim V zawzięcie poszukuje pewnej osoby.

Gameplay został podwójnie pocięty – po to, by uniknąć zdradzania fabuły, ale także w celu ukazania różnic między grą uruchomioną na Xboksie One X oraz na Xboksie Series X. Mamy tu istny przegląd rozmaitości: bohaterka spaceruje po mieście i prowadzi futurystyczne auto, docina postaci granej przez Keanu Reevesa oraz, rzecz jasna, stosuje przemoc. Niestety akurat fragmenty z zadawaniem bólu zostały nagrane na konsoli poprzedniej generacji, dlatego na pokaz fajerwerków rodem ze współczesnych konsol musimy jeszcze trochę poczekać.

Przypomnijmy, że w Cyberpunka 2077 zagramy na Xboksie Series X oraz PlayStation 5 już w dniu premiery, choć dopiero w przyszłym roku posiadacze tych urządzeń otrzymają bezpłatne aktualizacje, które podniosą tytuł do standardów obecnej generacji.

Z kolei „właściwy”, piąty już odcinek Night City Wire, ukaże się w najbliższy czwartek. Przypomnijmy, że 19 listopada był planowaną datą premiery gry – po tym, gdy zdezaktualizował się termin 17 września, ale przed tym, gdy CD Projekt Red przesunął premierę na 10 grudnia.

Powiązane gry: